chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر + پلیس در تعقیب خواستگار قلابی

پلیس آگاهی منشتر شدن تصویر مردی که خود را به نام «ظریف» معرفی کرده و اقدام به کلاهبرداری از زنی به بهانه ازدواج کرده بود، از شهروندان خواست که این فرد را شناسای

تصویر + پلیس در تعقیب خواستگار قلابی

پلیس در تعقیب خواستگار قلابی + عکس

عبارات مهم : اداره

پلیس آگاهی منشتر شدن تصویر مردی که خود را به نام «ظریف» معرفی کرده و اقدام به کلاهبرداری از زنی به بهانه ازدواج کرده بود، از شهروندان خواست که این فرد را شناسایی کنند.

به گزارش ایسنا، هجدهم فروردین ماه امسال پرونده ای با عنوان کلاهبرداری به شیوه جعل عناوین از کلانتری ۱۰۸ نواب به اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که در آن خانمی با مراجعه به ماموران عنوان کرده بود که فردی بعد از معرفی خود به عنوان مأمور یکی از وزارتخانههای دولتی و به بهانه خرید ماشین اقساطی بدون بهره با شرایط بسیار مناسب اقدام به کلاهبرداری چند میلیون تومانی از وی کرده است.

این زن بعد از حضور در اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، در توضیح شکایت خود به کارآگاهان گفت: چندی پیش با فردی که خودش را آقای ظریف معرفی کرده بود، آشنا شدم. او خودش را به عنوان مأمور یکی از وزارتخانه های مهم دولتی معرفی کرد و بعد از مدت کوتاهی به بنده پیشنهاد ازدواج داد. طی این مدت وی بارها در خصوص جایگاه اداری خود صحبت می کرد تا اینکه یک بار گفت که می تواند با استفاده از موقعیت خود نسبت به عضویت خرید یک دستگاه ماشین سواری جهت من آن هم به صورت اقساط بلند مدت و مهم تر از آن بدون بهره اقدام کند و تنها باید مبلغ را به عنوان پیش عضویت به حساب خودروسازی مربوط واریز کنم تا در عرض چند روز ماشین را تحویل بگیرم.

تصویر + پلیس در تعقیب خواستگار قلابی

شاکی ادامه داد: من نیز که طی همین مدت کوتاه به او اعتماد کامل پیدا کرده بودم، پول درخواستی را جهت عضویت اولیه ماشین پرداخت کرده و منتظر ماندم تا طی چند روز ماشین را تحویل بگیرم ولی هیچ خبری نشد و بارها با شماره تماسش تماس گرفتم ولی گوشی تلفن همراهش خاموش شده است بود و آن وقت بود که فهمیدم قصد ازدواج با کسی را داشتهام که تنها از او یک شماره گوشی زیاد ندارم.

کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی با توجه به بیانات شاکی که گفته بود جهت دریافت پول به همراه متهم متواری پرونده به شعبه بانک مراجعه کرده ، به شعبه بانک مورد نظر رفته و در بازبینی تصویرهای ضبط شده است به وسیله دوربینهای مداربسته بانکی و با راهنمایی شاکی موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شدند.

پلیس آگاهی منشتر شدن تصویر مردی که خود را به نام «ظریف» معرفی کرده و اقدام به کلاهبرداری از زنی به بهانه ازدواج کرده بود، از شهروندان خواست که این فرد را شناسای

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه پیگیری به این پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری متهم ، هماهنگی مورد نیاز جهت انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده از متهم با بازپرس شعبه ۷ دادسرای ناحیه ۱۰ پایتخت کشور عزیزمان ایران به عمل آمده هست. بنابراین از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده است و اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی و یا مخفیگاه و محلهای تردد او دارند درخواست میشود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره ۵۱۰۵۵۵۱۳ در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهند.

همچنین از دیگر شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شده است و به وسیله این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند نیز دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | تصویر | ماشین | پرونده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog