chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید حضور مردم باعث خوشحالی و عظمت کار تیم ملی در روسیه است. 

کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، تاج

تاج: کی روش تا جام ملت ها می ماند/ می توانیم در آسیا قهرمان شویم

عبارات مهم : فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال می گوید حضور مردم باعث خوشحالی و عظمت کار تیم ملی در روسیه هست.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مراسم استقبال از ملی پوشان فوتبال کشور عزیزمان ایران در فرودگاه بین المللی امام خمینی حضور یافت و استقبال گرمی از کاروان اعزامی تیم ملی داشت.

او در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: از بازگشت آن ها استقبال کردیم و دل من روشن است که می توانیم نتیجه خوبی در جام ملت های آسیا بگیریم. فکر می کنم این نتیجه های درخشان مسئولیت فدراسیون فوتبال را زیاد کرد. مردم استقبال خوبی از ملی پوشان انجام دادند و به من خبر رسید تعداد زیادی نیز جهت استقبال به فرودگاه مهرآباد رفته بودند. حتی تعدادی نیز در کمپ تیم ملی حضور یافتند.

کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، تاج

تاج ادامه داد: من خودم نمی توانم به کمپ تیم ملی بروم ولی از آن ها خواستم که جهت احترام به مردم هم که شده است به کمپ تیم ملی بروند و باعث خوش حالی دوباره مردم شوند. زمانی که مردم در جایی حضور دارند، این معنی را می دهد که همه در این موفقیت ها شریک و سهیم بودند. این باعث خوشحالی و مباهات ماست که مردم به این شکل از تیم ملی خود استقبال می کنند. امیدوارم در جام ملت های آسیا نتیجه این دوستی ها را جبران کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به تمدید قرارداد کی روش تا جام ملت های آسیا گفت: کی روش قطعا در تیم ملی خواهد ماند. من قبل از جام جهانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران صحبتی را با کارلوس کی روش داشتم و با او به تفاهم رسیدم. در ترکیه نیز کار را با او تمام کردم. چه مالی، چه فنی و چه هر شرایط دیگر به تعامل و تفاهم رسیدیم و امیدوارم مردم و کشور هم به همین نتیجه ای برسند که ما در پیش گرفتیم. عملکرد ما نشان از راه درستی می دهد که تیم ملی در آن قرار دارد.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید حضور مردم باعث خوشحالی و عظمت کار تیم ملی در روسیه است. 

تاج اضافه کرد: این راه درست راهی بود که باعث شد نه به حاشیه ها دقت کنیم و نه به آن ها دامن بزنیم. حتی در مطالعات خود اهمیتی جهت این حاشیه ها قائل نشدیم و درصدد پاسخگویی به آن نیز برنیامدیم. هرچه بود پذیرفتیم و در خود نگه داشتیم لیکن نشانه موفقیت تیم ملی مان بود. مردم خود شاهد بودند که ما بسیاری از پرسشها را تحمل کردیم تا تیم ملی در آرامش کارش را در روسیه پیگیری کند. نتیجه این کار ما نیز امشب و با حضور این مردم جهت استقبال از تیم ملی مشخص شد. استقبال ۱۰ هزار نفری در ساعت ۳ شب از تیم ملی کار بزرگی است که نشان از اولویت ما می دهد. سال فوتبالی ما می تواند با مسابقه های جام ملت های آسیا که در آخرهای سال برگزار می شود به خوبی به آخر برسد. می خواهیم با قهرمانی در جام ملت های آسیا کلکسیون افتخارات فدراسیون دوره ما کامل شود.

وی ادامه داد: به جام جهانی نوجوانان افزایش کردیم و دو مرحله نیز اوج رفتیم و به تیمی چون آلمان ۴ گل زدیم. در جوانان و فوتبال ساحلی عالی ترین بودیم و در فوتسال نیز به مقام قهرمانی و سوم دنیا رسیدیم. همه نتیجه های را توانستیم کسب کنیم ولی همه این نتیجه های در دو جام خلاصه می شود. مقطع اول جاکارتا و بازی های آسیایی است که پله ای است جهت رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ و مقطع دوم آن جام ملت های آسیاست که فکر می کنم با صحبتی که با آقای کی روش داشتم و آمادگی که هم ایشان می گفت و هم من در او دیدم، می توانیم جام ملت ها را فتح کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به قرارداد کی روش و انقضای آن تا جام ملت ها گفت: من راجع به این قرارداد بعدا صحبت خواهم کرد ولی در همین حد بگویم که جهت جام ملت های آسیا ما همه در کنار هم خواهیم بود و تمام اعضا و مسئولان تیم ملی و فدراسیون حضور خواهند داشت. این توافق قبل از جام جهانی صورت گرفته بود و این تمدید قرارداد تنها معطوف به نتیجه های کسب شده است در جام جهانی نمی شد.

کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، تاج

تاج افزود: کی روش سرمربی تیم ملی ما در جام ملت های آسیا خواهد بود. فکر می کنم یکی از عالی ترین کارهای فدراسیون فوتبال تمدید قرارداد کارلوس کی روش بوده هست. من این کار را یکی از افتخارات فدراسیون فوتبال می دانم. افتخار دیگری که می توانیم داشته باشیم این است که بتوانیم جام ملت های آسیا را فتح کنیم. تنها چیزی که اکنون در فدراسیون ما وجود ندارد قهرمانی جام ملت های آسیاست که ۴۴ سال است به آن دست نیافته ایم. همچنین در بخش بانوان بتوانیم دو بار قهرمان آسیا شویم. ما عالی ترین فدراسیون آسیا شدیم و فدراسیون ۵ ستاره لقب گرفتیم. ولی تمام این افتخارات تنها با جام ملت های آسیا تکمیل خواهد شد.

وی راجع به حمایت از تیم ملی جهت مسابقه های جام ملت های آسیا همانند جام جهانی گفت: کاری که اکنون جهت تیم ملی و جهت حضور پرقدرت این تیم در جام جهانی کردیم باید جهت جام ملت ها ادامه دهیم. کمپ ما یکی از عالی ترین کمپ های دنیا هست. همچنین هواپیمای اختصاصی و پیراهنی با کیفیت خوب داریم. ما توانستیم بازی های تدارکاتی که سرمربی از ما خواسته بود را فراهم کنیم. فکر می کنم تا جام ملت ها باید این کارها را ادامه دهیم و کلوب ها نیز باید با ما همکاری کنند تا تیم ملی با قدرت بتواند در این مسابقه ها حضور پیدا کند.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید حضور مردم باعث خوشحالی و عظمت کار تیم ملی در روسیه است. 

تاج راجع به بازی های دوستانه تیم ملی جهت حضوری قدرتمند در جام ملت های آسیا گفت: هر بازی که سرمربی از ما بخواهد را تلاش می کنیم جهت او فراهم کنیم. بازی با برزیل نیز هنوز قطعی نشده است ولی مراحل خوبی را طی کرده است.

کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، تاج

واژه های کلیدی: فوتبال | استقبال | فوتبالی | قرارداد | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog