chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز بین‌الملل دولت ترامپ شرایط تازه اخذ روادید آمریکا را تصویب کرد

دولت “دونالد ترامپ” همانطورکه وعده داده بود، شرایط سخت تری را جهت اخذ روادید آمریکا تعیین کرد.

دولت ترامپ شرایط تازه اخذ روادید آمریکا را تصویب کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از رویترز؛ دولت “دونالد ترامپ”، مدیر جمهور آمریکا، شرایط تازه اخذ روادید این کشور را جهت متقاضیان سخت تر کرد؛ بطوریکه از این بعد سوابق کاری و مسافرتی متقاضیان طی 15 سال اخیر مورد بررسی قرار می گیرد و ایمیل ها و فعالیت های 5 سال گذشته آنان در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … نیز چک می شود.
قوانین تازه در جهت محدود کردن هر چه زیاد سفر به آمریکا تصویب شد. با وجود مخالفت های گسترده از سوی نهادهای آموزشی و مردمی، این طرح 23 مه به دفتر مدیریت و بودجه آمریکا ارائه شد و آخر به تصویب نهایی رسید.

عبارات مهم : ایمیل

منتقدان قانون تازه می گویند پرسش های جدیدی که جهت صدور روادید در نظر گرفته شده است است بیش از حد موشکافانه است بطوریکه روند صدور روادید را جهت دانشجویان و محققانی که قصد ورود به آمریکا دارند بسیار طولانی خواهد کرد.
در قوانین جدید، مقامات کنسولی آمریکا می توانند درخواست اخذ شماره های پیشین گذرنامه افراد، آدرس های ایمیل و یا اکانت های اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در 5 سال اخیر، شماره تلفن ها و یک بیوگرافی کامل از اطلاعات شغلی 15 سال گذشته مشمول بر آدرس ها، استخدام ها و سابقه سفرها را از متقاضیان مطالبه کنند.
همچنین جهت متقاضیان روادید از 6 کشور مسلمانی که مشمول تحریم مهاجرتی ترامپ شده است اند – از جمله کشور عزیزمان ایران – پرسشهای خاص و جداگانه ای جهت پاسخ دادن در نظر گرفته شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایمیل | آمریکا | اینستاگرام | دونالد ترامپ | سفر به آمریکا | بین الملل | روادید | ویزا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog