chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز راهنمای خرید و نگهداری مدل لباس بارداری را با این نکات گزینش کنید تا خوش ظاهر شوید

فرم بدن زن ها در دوران بارداری تغییرات بسیاری می کند و بسیاری از زن ها از لباس های گشاد و تیره استفاده می کنند و این می تواند شما را به یک زن دمده تبدیل کند. ب

مدل لباس بارداری را با این نکات گزینش کنید تا خوش ظاهر شوید

فرم بدن زن ها در دوران بارداری تغییرات بسیاری می کند و بسیاری از زن ها از لباس های گشاد و تیره استفاده می کنند و این می تواند شما را به یک زن دمده تبدیل کند. با ما همراه شوید تا شما را با نکات مهم در گزینش لباس بارداری کمک کنیم.

راهنمای خرید لباس بارداری

بارداری یکی از زیباترین مراحل زندگی یک زن هست. در طول این مدت بدن وی دچار تغییرات فیزیکی زیادی می شود و نیازمند پوششی نرم و راحت هست. در گذشته بعضی از خانم‌های باردار معمولا لباس‌هایی قدیمی، گشاد و از مد افتاده حتی متعلق به مادران خودشان را می‌پوشیدند و تلاش می‌کردند جهت این ایام لباس جدیدی نخرند و توجه کمتری به ظاهر ارزش داشتند، آیا که فکر می‌کردند اندام آنها از فرم خارج شده است هست، ولی امروزه زیاد بانوان در اجتماع حضور دارند و همین مسئله تفاوت زیادی را در مدل لباس پوشیدن آنها ایجاد کرده هست. خانم‌های این دوره، در جمع هر لحظه حاضر و فعال هستند و پوشش آنها در بارداری باید علاوه بر راحتی، آراسته هم باشد. هنگامی که باردار هستید، لباس پوشیدن یکی از مهم‌ترین چالش‌ها جهت شماست، اینکه چه چیزی بپوشید؟اعم از مدل، رنگ، جنس و سایز از اهمیت خاصی برخوردار هست. از آنجا که در این دوران خیلی سریع سایز لباستان عوض کردن می‌کند، ممکن است در گزینش لباس سردرگم شوید.

مدل لباس بارداری را با این نکات گزینش کنید تا خوش ظاهر شوید

ویژگی‌های لباس بارداری مناسب

همیشه مهم‌ترین توصیه در گزینش لباس‌تان در این مدت، میزان راحتی شما در آن هست. بدن هفته به هفته در حال عوض کردن است و باید در پوشش خود راحت باشد. جنس لباس هم خیلی مهم هست. بهتر است مواد به کار رفته در این لباس‌ها از الیاف طبیعی باشد، مانند کتان و نخ. بعضی از خانم‌ها از اینکه بارداری ارزش مشخص شود، احساس خوبی ندارند و تلاش می‌کنند با پوشیدن لباس‌های با سایز بزرگ‌تر شکم خود را بپوشانند غافل از اینکه اندام خود را با پوشیدن این لباس‌ها ناموزون و نامتناسب نشان می‌دهند. پوشیدن لباس‌های بدون طرح و راحت و افتاده راحتی خاصی دارد، ولی مناسب مهمانی‌ها نیست، لیکن شما را مسن نشان می‌دهد و مسن‌تر از سن واقعی تان.

_ اگر معمولا لباس‌ با سایز بالاتر می‌پوشید، در وقت بارداری تلاش کنید لباس هایی را گزینش کنید که فرم خوبی دارد و از ناحیه شکم آزاد‌تر است تا بعد از بارداری تنها با بستن یک کمربند بتوانید دوباره از آنها استفاده کنید.

_ پیراهن‌های با یقه هفت یا قایقی ، مدل‌های خوبی جهت فرم دادن به صورت خانم‌های باردار است.

_ اگر اسپرت‌پوش هستید، شلوار جین‌ اسپرت شکم‌دار مخصوص حاملگی را گزینش کنید و با یک بلوز یا تونیک بلند بپوشید.این شلوارها معمولا دو فرم دارد یا زیر شکم یا بالای شکم قرار می‌گیرد و راحتی خاصی به آن می‌دهد.

فرم بدن زن ها در دوران بارداری تغییرات بسیاری می کند و بسیاری از زن ها از لباس های گشاد و تیره استفاده می کنند و این می تواند شما را به یک زن دمده تبدیل کند. ب

_ اگر مایلید در منزل دامن‌ تنگ بپوشید، می‌توانید از دامن‌های مخصوص حاملگی استفاده کنید که یا روی برآمدگی شکم یا زیر آن قرار می‌گیرد.

_ خیلی از خانم‌های باردار لباس‌های رنگی، طرح‌دار و راه‌ راه با راه‌های افقی نمی‌پوشند. اگر لباس‌های طرح‌دار با طرح‌های نه چندان شلوغ و رنگ‌های شاد بپوشید یا بلوز، شلواری را که یکی از آنها راه‌ راه و دیگری راحت هست، با هم ست کنید، آراسته تر خواهید بود. خیلی‌ها عادت دارند لباس‌هایی با رنگ تیره مانند سرمه ای یا مشکی بپوشند، لیکن تصور می‌کنند شکم برآمده آنها را کوچک‌تر نشان می‌دهد. ولی توصیه می شود شاد بپوشید لیکن رنگ‌های روشن انرژی مثبت بیشتری به شما خواهد داد.

_ بارداری نباید در قشنگی شما اثری تصویر داشته باشد. معمولا در سه ماهه اول بارداری می‌توانید از لباس‌های معمولی خود استفاده کنید. در کنار آن داشتن بند شلوارهای کشی مخصوص حاملگی، از ضروریات است که می‌توانید با استفاده از آن احساس آزادی و راحتی بیشتری داشته باشید. از شلوار و دامن‌های معمولی خود هم تا مدتی که هنوز اندازه شکم زیاد بزرگ نشده است استفاده کنید.

_ برای ماه‌های بعدی به لباس‌های مخصوص بارداری نیاز دارید که از نظر اندازه از لباس‌های معمولی بزرگ‌تر هست. حال دیگر گزینش بلوز، شلوار یا پیراهن به خود شما بستگی دارد.

_ کفش‌های راحت و پاشنه کوتاه، بدون زبانه یا بند مناسب‌تر هست. تا آنجا که می‌توانید از کفش‌های پاشنه‌دار استفاده نکنید یا مدل‌هایی را نپوشید که مجبور باشید جهت بستن آنها خم شوید.

مدل لباس بارداری را با این نکات گزینش کنید تا خوش ظاهر شوید

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle

عبارات مهم : راحتی
منبع : زندگی انلاین

واژه های کلیدی: راحتی | زندگی | باردار | استفاده | بارداری | سبک زندگی | مد و لباس | راهنمای خرید و نگهداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog