chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز مازندران بیش از 2 میلیون نفر واجد شرایط اخذ رای در مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، علیرضا یونسی مدیر ستاد انتخابات مازندران گفت: در این دوره انتخابات مازندران 2 میلیون و 568 هزار

بیش از 2 میلیون نفر واجد شرایط اخذ رای در مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، علیرضا یونسی مدیر ستاد انتخابات مازندران گفت: در این دوره انتخابات مازندران 2 میلیون و 568 هزار نفر واجد شرایط اخذ رای دارد که 49 هزار نفر آنان رای اولی هستند.

وی افزود: متولدان 29 اردیبهشت 1378 و قبل از آن با 18 سال سن می توانند در انتخابات شرکت کنند.

بیش از 2 میلیون نفر واجد شرایط اخذ رای در مازندران

یونسی با بیان اینکه تعداد صندوق های اخذ رای ریاست جمهوری 3 هزار 896 و تعداد صندوق های اخذ رای شوراها در استان 4 هزار و 35 عدد هست، گفت: 7 هزار و 921 صندوق اخذ رای جهت انتخابات مدیر جمهوری و شوراها در 29 اردیبهشت در این استان ساماندهی شد.

رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار اعضای شوراهای شهر در این دوره از انتخابات را 316 نفر و اعضای شوراهای روستایی را 8 هزار و 140 نفر اعلام کرد و افزود: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در هشت شهر مازندارن مشمول بر بهشهر، نکا، قائم شهر، بابل، آمل، بابلسر، چالوس و تنکابن با 642 شعبه رای گیری، به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی با بیان اینکه تمام امکانات، تجهیزات و شرایط مورد نیاز به منظور برگزاری انتخاباتی با شکوه در مازندران فراهم شده است هست، گفت: در مجموع 61 هزار نفر نیرو اعم از نظارت، بازرسی و هیات های اجرایی و امنیتی کار برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت را در این استان بر عهده دارند.

یونسی با بیان اینکه در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه در مازندران 16 هزار و 850 نفر کاندیدا جهت کسب 8 هزار و 140 کرسی شورا در 58 شهر و 2 هزار و 475 دِه مسابقه می کنند، افزود: 316 کرسی شوراها در مازندران شهری و 7هزار و 824 کرسی روستایی هست.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، علیرضا یونسی مدیر ستاد انتخابات مازندران گفت: در این دوره انتخابات مازندران 2 میلیون و 568 هزار

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: پیش از این 827 نامزد انتخابات شوراها از ادامه مسابقه انصراف دادند که 494 نفر مربوط به نامزدهای شورای روستایی و 333 نفر نیز شهری بودند.

وی افزود: در این دوره از انتخابات شورا 18 هزار و 237 نفر در استان داوطلب شدند که از این تعداد 969 نفر انصراف داده و صلاحیت 411 نفر داوطلبان احراز نشده که تعداد 16 هزار و 857 نفر باقی ماندند.

انتهای خبر/ م

واژه های کلیدی: صندوق | انتخابات | مازندران | ستاد انتخابات | انتخابات شوراها | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات شوراهای اسلامی | انتخابات مازندران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog