chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز ماشین قیمت محصولات فولکس واگن در ایران

شرکت فولکس واگن بزودی فروش محصولات خود در کشور عزیزمان ایران را شروع خواهد کرد. نگاهی میکنیم به همین عنوان فروش محصولات فولکس واگن در ایران.

قیمت محصولات فولکس واگن در ایران

شرکت فولکس واگن بزودی فروش محصولات خود در کشور عزیزمان ایران را شروع خواهد کرد. نگاهی میکنیم به همین عنوان فروش محصولات فولکس واگن در ایران.

فولکس واگن به کشور عزیزمان ایران می آید

براساس بررسی‌های موسسه تحقیقاتی BMI در آوریل امسال میزان تولید ماشین در کشور عزیزمان ایران تا سال 2021 حدود 11 درصد رشد خواهد کرد.

زمانی که نام فولکس واگن به میان می‌آید، نام بیتل‌ها در ذهن تداعی می‌شود که سالیان سال در کشور عزیزمان ایران قورباغه‌ای صدایش می‌کردند.

قیمت محصولات فولکس واگن در ایران

خودرویی که بخش مهمی از از تاریخ آلمان به شمار می‌آید و داستان‌های زیادی در بعد آن نهفته هست. ولی شاید در آینده‌ای نه چندان دور، این ذهنیت عوض کردن کند و فولکس واگن بعد از 17 سال خودروهای خود در را در کشور عزیزمان ایران به فروش برساند.
گروه خودروی فولکس واگن قصد دارد جهت نخستین بار بعد از 17 سال روابط تجاری خود با کشور عزیزمان ایران را گسترش دهد که نتیجه تسهیل تحریم‌های جهانی در رابطه با این کشور هست. فولکس واگن امیدوار است با اجرائی کردن این سیاست کم کردن رشد خود در اروپا و چین را جبران کند.

عبارات مهم : ایران

فولکس‌واگن در حال امضای قراردادی با گروه خودروسازی داخلی ماموت ( بخش خصوصی) است تا بتواند SUV کامپکت تیگوان و خودروی پاسات را در کشور عزیزمان ایران به فروش برساند داد. گسترش روابط با اقتصادهای در حال ظهور بخشی از استراتژی فولکس‌واگن است تا وابستگی این گروه به بازارهای بزرگ کم کردن داده و بر منابع تازه درآمدی آن بیفزاد.

برخی، بهای پاسات را بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیون و تیگوآن را بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ میلیون تومان اعلام کردند.رقیبان مهم این خودروها رنو کولئوس جدید، هیوندای سانتافه و نیسان ایکس تریل هستند.تیگوآن با مصرف سوخت ۵/ ۵ لیتر در صدکیلومتر یکی از کم‌مصرف‌ترین خودروهای شهری به‌شمار می‌رود.

با ورود شرکت مادر، یعنی فولکس‌واگن، زمینه جهت حضور تولیدات زیرمجموعه‌های این غول آلمانی خودروسازی، یعنی آئودی، اشکودا، بنتلی، بوگاتی، پورشه، سئات و لامبورگینی نیز در بازار کشور عزیزمان ایران فراهم شود.
اندرس ساندت ینسن، مدیر پروژه‌های این کمپانی در کشور عزیزمان ایران اعلام کرد:با بازگشت به کشور عزیزمان ایران فولکس‌واگن یکی دیگر از نقاط خالی خود در نقشه خودروسازی جهانی را پر خواهد کرد.

فولکس‌واگن یکی از رهبران پیشرو صنعت اتومبیل در بازارهای اروپا و چین است و تلاش دارد تا بعد از رسوایی بزرگ دیزلی وجهه و اعتبار از دست رفته خود را در آمریکا بازسازی کند.

ایران با جمعیت 80 میلیونی یک وقت نادر جهت رشد فولکس‌واگن محسوب می‌شود. بعد از برطرف برنامه‌های تحریمی در یک سال گذشته شرکت‌هایی مانند بوئینگ و توتال معاملات اجرائی با کشور عزیزمان ایران را زیاد کردن داده‌اند.

اینک کشور عزیزمان ایران نیز به لیست کشورهایی که فولکس‌واگن در سال گذشته 10.3 میلیون ماشین به آنها صادر کرده، اضافه خواهد شد. فروش تیگوان و پاسات در ماه آگوست (مرداد) در 8 نمایندگی معتبر اآغاز می‌شود. فولکس‌واگن تلاش زیادی جهت موفقیت در بازارهای در حال ظهور دارد، جائی که خریداران مدل‌های ارزانتر از برندهای بزرگ را ترجیح می‌دهند.

آرندت الینگهورست تحلیلگر موسسه تحقیقاتی “اورکور ISI” در لندن در این خصوص گفت: فروش هزاران ماشین به وسیله فولکس‌واگن در کشور عزیزمان ایران علامتی در خصوص نمایش توان این بنگاه خودرویی در بازارهای در حال ظهور هست. وی در ادامه افزود: کشور عزیزمان ایران جهت پژو بازار مهم‌تری نسبت به فولکس‌واگن محسوب می‌شود، آیا که فرانسو‌ها قبل از شروع تحریم‌ها در این کشور بزرگتر و آشنا شده‌تر بودند.

پژو نخستین خودروسازی است که با ورود دوباره‌ به کشور عزیزمان ایران به ارتقای کارخانه‌اش در پایتخت کشور عزیزمان ایران پرداخت و ساخت بعضی از مدل‌های سیتروئن را شروع کرد. کمی بعد از آن نیز رنو اعلام کرد که قصد ساخت 150 هزار ماشین را در طول سال در کشور عزیزمان ایران دارد.

براساس بررسی‌های موسسه تحقیقاتی BMI در آوریل امسال میزان تولید ماشین در کشور عزیزمان ایران تا سال 2021 حدود 11 درصد رشد خواهد کرد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: asriran.com

واژه های کلیدی: ایران | فولکس | ماشین | فولکس واگن | سرگرمی | ماشین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog