chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز ورزشی پايان محدوديت استقلال در نقل و انتقالات

اين طور كه از شواهد پيداست استقلال در نقل و انتقالات مى تواند بازيكن خارجى جذب كند.

پايان محدوديت استقلال در نقل و انتقالات

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان محرومیت کلوب های ایرانی به وسیله هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از جذب بازیکنان تازه خارجی با نگرانی تیم های پرطرفدار لیگ برتری به خاص استقلال و پرسپولیس همراه شده است است.
مدیران فدراسیون و شرکت لیگ در مصاحبه های خود به صراحت اعلام کرده اند کلوب های بدهکار تا هنگامی که وظیفه پرونده های مالی خود در فدراسیون جهانی فوتبال و دادگاه های بین المللی را حل نکنند، به هیچ عنوان اجازه جذب بازیکن خارجی ندارند. حتی اگر این کلوب ها با بازیکن خارجی مذاکره و توافق کنند هم قرارداد در شرکت لیگ و هیئت فوتبال ثبت نخواهد شد.
در چنین شرایطی طبق گفته مدیران کلوب استقلال وظیفه تمام پرونده های حقوقی استقلال در فیفا را روشن شده است هست.

عبارات مهم : خارجی

بهتر است بدانيم استقلال به خاطر پرونده شکایت عادل شیحی از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل محروم شده است بود و با توجه به اين مساله استقلالى هابرای جلوگیری از مواجه شدن با جریمه های سنگین تر اقدام به تسویه حساب با شاکیان خارجی خود در ماه های گذشته کرده اند.
مدیران این کلوب بعد از تسویه حساب کامل با عادل شیحی مبلغ ۱۷۶ هزار دلار محکوم شده است به وسیله فیفا به خاطر پرونده شکایت هنریک هلمکه را نيز پرداخت کردند تا این پرونده هم رسما مختومه اعلام شود.
در پرونده لیام ردی هم استقلال در ۱۲ مارس ۲۰۱۵ به پرداخت مطالبات ۸۴ هزار دلاری ردی محکوم شده است بود که قبل از صدور حکم مجدد و سنگین تر روی این پرونده، مبلغ مورد نظر به حساب اعلام شده است واریز و این پرونده هم مختومه شد.
تنها بدهی باقی مانده کلوب استقلال به بازیکنان خارجی مربوط به شکایت جی لوید ساموئل معروف است که حکم ۳۵۰ هزار دلاری علیه کلوب استقلال از ارکان قضایی بین المللی دریافت کرده بود. طبق توافقات صورت گرفته به وسیله وکلای حقوقی استقلال با ساموئل قرار بر این شد که مطالبات این بازیکن در سه قسط پرداخت شود.
در حال حاضر دو قسط تعیین شده است پرداخت شده است است و استقلالی ها حدود یک ماه دیگر طبق وقت بندی باید مبلغ ۱۰۰ هزار دلار دیگر به ساموئل پرداخت کنند تا این پرونده هم رسما مختومه شود.
استقلال البته یک پرونده بار دیگر در فیفا هم دارد که مربوط به شکایت این کلوب از پروپییچ هست. در حال حاضر استقلالی ها در این پرونده به شاکی این مهاجم تبدیل شده است اند و از طریق یک وکیل ایتالیایی پرونده را دنبال می کنند که نتیجه آن حدود یک سال دیگر مشخص خواهد شد.
به این ترتیب با پرداخت قسط آخر ساموئل تمام پرونده های استقلال در مراجع بین المللی مختومه می شود و این کلوب محدودیتی جهت جذب بازیکن خارجی تازه نخواهد داشت.
اين طور كه از شواهد پيداست کلوب استقلال با تمام شاکیان خود تسویه حساب کرده و هیچ محدودیتی جهت استقلال در جذب بازیکن خارجی در نقل و انقالات تابستانی وجود ندارد و مصوبه فدراسیون مشمول بر استقلال نخواهد شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خارجی | پرونده | بازیکن | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | استقلال تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog