chiragra امنیت کارگر استانی اصفهان

chiragra: امنیت کارگر استانی اصفهان کارگری کارگران اصفهان مشکلات کارگران

گت بلاگز یزد نهادها و شخصیت های استان یزد مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند

مجامع، تشکل ها، احزاب، نهادهای مختلف، ائمه جماعات و مسوولان شرکت ها و نهادهای متفاوت استان یزد منشتر شدن بیانیه هایی مردم را به شرکت در انتخابات ریاست جمهور

نهادها و شخصیت های استان یزد مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛

امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در خبر مشترکی، مردم استان به حضور گسترده در انتخابات 29 اردیبهشت دعوت کردند.

عبارات مهم : اسلامی

در خبر آیت الله محمدرضا ناصری و آیت الله ابوالقاسم وافی آمده است: ملت بزرگ و شهید پرور کشور عزیزمان ایران در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه قرار گرفته است و همگان باید بدانند که انتخابات نماد عزت و اقتدار نظام، تجدید عهد با آرزوی بزرگ های بلند حضرت امام( ره) ، پایبندی به راه شهیدان و پاسداری از دستاوردهای انقلاب به حساب می آید.
استاندار یزد نیز در فراخوانی از مردم استان خواست با حضور حماسی و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، نقش تعیین کننده خود را در مدیریت کشور ایفا کنند.
مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی نیز با صدور بیانیه ای همکاری گسترده و پرشور مردم دارالعباده در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه را مورد تاکید قرار دادند.
در این بیانیه آمده است:
برای شرکت در انتخابات آینده ساز ریاست جمهوری، آماده می شویم تا فرد دوم مملکت که بخش عظیمی از مسئولیت اداره کشور را به مدت چهارسال برعهده می گیرد، گزینش کنیم.
همچنین در بیانیه سپاه الغدیر استان یزد هم آمده:
اردیبهشت ماه موعد خلق حماسه ای دیگر است تا مردم قهرمان و انقلابی کشور عزیزمان ایران اسلامی، با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن توانایی ها و سوابق کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، این امانت بزرگ را به دست کسانی بسپارند که در پایبندی به مبانی و ارزش‏های اسلام وانقلاب، التزام به قانون اساسی و اصل ولایت فقیه، روحیه انقلابی، دلیری و استکبارستیزی، راحت زیستی، صداقت و خدمتگزاری، مدیریت و نیز پایبندی به اقتصاد مقاومتی و توانمندی های درونی کشور، از شایستگی بیشتری برخوردار است.
سازمان بهزیستی یزد نیز در بیانیه ای یاد آور شده:
29 اردیبهشت ماه امسال، میعادگاه دیگری است که خانواده بزرگ بهزیستی استان یزد دوشادوش سایر اقشار جامعه با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رأی نقش موثر خود را به عنوان سرمایه های مهم نظام در بسط مردم سالاری دینی به منصه ظهور رسانند.
کمیته امداد امام (ره)، هلال احمر، آموزش و پرورش، منابع طبیعی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در بیانیه های جداگانه مردم را به شرکت در انتخابات فراخواندند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهورری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه 29 اردیبهشت ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: اسلامی | بیانیه | اردیبهشت | انتخابات | استان یزد | ریاست جمهوری | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog